LC490EQY-SLA2

| panel Model | LC490EQY-SLA2 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC490EQY-SLA2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Format Piksel | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif | 1073.78(H)×604(V) mm |
| Garis Besar Dim. | 1085.5(H)×617.7(V) ×1.2(D) mm |
| Kawasan Bezel | - |
| Rawatan | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Lihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 6 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod operasi | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ketebalan Plate | - |
| Penghantaran | 4.89% (Typ.)(with Polarizer) |
| Warna Sokongan | 1.07B 67% (CIE1931) |
| Sumber cahaya | No B/L |
| Berat badan | 1.80/1.90Kgs (Typ./Max.) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Sentuh Panel | Without |
| Jenis Antara Muka | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Bekalan Kuasa | 12.0V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LC490EQY-SLA2.
LG Display LC490EQY-SLA2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC490EQY-SLA2 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC490EQY-SLA2 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC490EQY-SLA2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQY-SLA2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC490EQY-SLA2 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC490EQY-SLA2 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC490EQY-SLA2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC490EQY-SLA2"
- LG Display LC490EQY-SLA2
- Lembaran LC490EQY-SLA2
- Imej LC490EQY-SLA2
- Harga LC490EQY-SLA2
- Pengedar LC490EQY-SLA2

