LD490DUN-TJB2

| panel Model | LD490DUN-TJB2 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LD490DUN-TJB2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif (mm) | 1073.8 × 604 (H×V) |
| Garis Besar (mm) | 1075.58 × 605.8 × 53.6 (H×V×D) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Rawatan | Antiglare (Haze 2.5%) , Hard coating (2H), Antireflection |
| Luminance | 500 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Maklum balas | 8 (Typ.)(G to G) ms |
| Good View at | Symmetry |
| Mod Kerja | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kedalaman Warna | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Lampu latar | WLED , 60K hours , With LED Driver |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , Connector , 51 pins |
| Bekalan Voltan | 12.0V (Typ.) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LD490DUN-TJB2.
LG Display LD490DUN-TJB2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LD490DUN-TJB2 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LD490DUN-TJB2 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LD490DUN-TJB2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LD490DUN-TJB2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LD490DUN-TJB2 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LD490DUN-TJB2 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LD490DUN-TJB2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LD490DUN-TJB2"
- LG Display LD490DUN-TJB2
- Lembaran LD490DUN-TJB2
- Imej LD490DUN-TJB2
- Harga LD490DUN-TJB2
- Pengedar LD490DUN-TJB2

