gambaran Keseluruhan
spesifikasi
LQ900D3LA02

LQ900D3LA02 Maklumat asas
| panel Model | LQ900D3LA02 |
|---|---|
| panel Jenama | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,90 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LQ900D3LA02 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -25 ~ 60 °C |
LQ900D3LA02 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 24 PPI |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.346×1.038 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 1.038×1.038 mm (H×V) |
| Berat badan | 46.5±1Kgs |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Kawasan Aktif | 1992.96×1121.04 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 2006×1132 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 2032×1168 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 80±2.0 mm |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
LQ900D3LA02 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 350 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 1.07B (10-bit) |
| Gamut Warna | 72% NTSC (CIE1931) |
| Masa tindak balas | 4 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.281; Wy:0.291 |
| Variasi Putih | 1.34/1.44 (Typ./Max.)(5 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
LQ900D3LA02 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 120Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | No |
LQ900D3LA02 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Direct light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Waktu Hidup Lampu | 50K(Typ.) (Hours) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Lembaga Pemandu Lampu | 12.72/13.0A (Typ./Max.) |
LQ900D3LA02 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | LVDS |
|---|---|
| Kelas isyarat | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Voltan Input untuk Panel | 12.0V (Typ.) |
| Input semasa untuk Panel | 1.0/2.7A (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | ACES - 91213-0510Y, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
