LTD104XA1F

| panel Model | LTD104XA1F |
|---|---|
| panel Jenama | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga LTD104XA1F | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 211.2×158.4 mm |
| Garis Besar | 238.6×186.4×5.2 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 300:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 50/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TOSHIBA LTD104XA1F.
TOSHIBA LTD104XA1F adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TOSHIBA LTD104XA1F pdf atau spesifikasi terperinci TOSHIBA LTD104XA1F atau LCD TOSHIBA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TOSHIBA LTD104XA1F di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTD104XA1F adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TOSHIBA LTD104XA1F pdf atau spesifikasi terperinci TOSHIBA LTD104XA1F atau LCD TOSHIBA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TOSHIBA LTD104XA1F di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LTD104XA1F"
- TOSHIBA LTD104XA1F
- Lembaran LTD104XA1F
- Imej LTD104XA1F
- Harga LTD104XA1F
- Pengedar LTD104XA1F

