LTF460HN01

| panel Model | LTF460HN01 |
|---|---|
| panel Jenama | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LTF460HN01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 1018.08×572.67 mm |
| Garis Besar | 1082×627 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 5.5%), Hard coating (2H) |
| Nisbah Kontras | 5000:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Masa tindak balas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 12 pcs CCFL Embedded (Balance board) |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Voltan Input | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus SAMSUNG LTF460HN01.
SAMSUNG LTF460HN01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTF460HN01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTF460HN01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTF460HN01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTF460HN01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTF460HN01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTF460HN01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTF460HN01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LTF460HN01"
- SAMSUNG LTF460HN01
- Lembaran LTF460HN01
- Imej LTF460HN01
- Harga LTF460HN01
- Pengedar LTF460HN01

