LTM13C417L

| panel Model | LTM13C417L |
|---|---|
| panel Jenama | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga LTM13C417L | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | |
| Kawasan Aktif | 270.336×202.752 mm |
| Gaya Bentuk | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | CCFL |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TOSHIBA LTM13C417L.
TOSHIBA LTM13C417L adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TOSHIBA LTM13C417L pdf atau spesifikasi terperinci TOSHIBA LTM13C417L atau LCD TOSHIBA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TOSHIBA LTM13C417L di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTM13C417L adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TOSHIBA LTM13C417L pdf atau spesifikasi terperinci TOSHIBA LTM13C417L atau LCD TOSHIBA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TOSHIBA LTM13C417L di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LTM13C417L"
- TOSHIBA LTM13C417L
- Lembaran LTM13C417L
- Imej LTM13C417L
- Harga LTM13C417L
- Pengedar LTM13C417L

