LTM340YP02-Q01

| panel Model | LTM340YP02-Q01 |
|---|---|
| panel Jenama | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LTM340YP02-Q01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 3440(RGB)×1440 |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif (mm) | 799.8 × 334.8 (H×V) |
| Garis Besar (mm) | 811.5 × 357 × 18.1 (H×V×D) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Rawatan | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Maklum balas | 14 (Typ.)(G to G) ms |
| Good View at | Symmetry |
| Mod Kerja | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Kedalaman Warna | 16.7M 99% (sRGB) |
| Lampu latar | 4 strings WLED , 30K hours , No Driver |
| Massa | 5.94Kgs (Max.) |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | eDP (4 Lanes) , Connector , 50 pins |
| Bekalan Voltan | 12.0V (Typ.) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus SAMSUNG LTM340YP02-Q01.
SAMSUNG LTM340YP02-Q01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTM340YP02-Q01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTM340YP02-Q01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTM340YP02-Q01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP02-Q01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTM340YP02-Q01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTM340YP02-Q01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTM340YP02-Q01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LTM340YP02-Q01"
- SAMSUNG LTM340YP02-Q01
- Lembaran LTM340YP02-Q01
- Imej LTM340YP02-Q01
- Harga LTM340YP02-Q01
- Pengedar LTM340YP02-Q01
