LTN141AT07-C01

| panel Model | LTN141AT07-C01 |
|---|---|
| panel Jenama | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LTN141AT07-C01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 303.36×189.6 mm |
| Garis Besar | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Gaya Bentuk | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Masa tindak balas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 50/50/25/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus SAMSUNG LTN141AT07-C01.
SAMSUNG LTN141AT07-C01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTN141AT07-C01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTN141AT07-C01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTN141AT07-C01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN141AT07-C01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTN141AT07-C01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTN141AT07-C01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTN141AT07-C01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LTN141AT07-C01"
- SAMSUNG LTN141AT07-C01
- Lembaran LTN141AT07-C01
- Imej LTN141AT07-C01
- Harga LTN141AT07-C01
- Pengedar LTN141AT07-C01

