M215HCA-P02

| panel Model | M215HCA-P02 |
|---|---|
| panel Jenama | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga M215HCA-P02 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Paparan | 476.064(W)×267.786(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Saiz Garis Besar | 484.26(W)×318.19(H) ×1.3(D) mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Masa tindak balas | 8/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kedalaman Kaca | 0.50+0.50 mm |
| Transmissivity | 4.45% (Typ.)(with Polarizer) |
| Warna paparan | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Jenis Lampu | No B/L |
| Kekerapan | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Berat Panel | 410±20g |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus INNOLUX M215HCA-P02.
INNOLUX M215HCA-P02 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX M215HCA-P02 pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX M215HCA-P02 atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX M215HCA-P02 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
INNOLUX M215HCA-P02 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX M215HCA-P02 pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX M215HCA-P02 atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX M215HCA-P02 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "M215HCA-P02"
- INNOLUX M215HCA-P02
- Lembaran M215HCA-P02
- Imej M215HCA-P02
- Harga M215HCA-P02
- Pengedar M215HCA-P02

