MI0220AAT-3
| panel Model | MI0220AAT-3 |
|---|---|
| panel Jenama | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga MI0220AAT-3 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kategori Sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Siri | 2.2 inch |
| Kata kunci Desc. | 2.2 inch 240X320 several interface optional CPU/RGB/SIP |
| Kelas Produk | Graphic LCD Display |
| Tag Produk | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Komposisi Panel | LCM |
| Resolusi | 240×320 |
| Nisbah aspek | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Kawasan Aktif | 33.84 (W) × 45.12 (H) mm (A.A) |
| Dimensi Rangka | 41.04 (W) × 56.45 (H) mm |
| Maks. Kedalaman | 3 mm |
| Keluarga LC | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Kecerahan | 200 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 350:1 (Typ.) |
| Melihat Sudut | 70/50/70/70 (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 6 o'clock |
| Jumlah Warna | 262K |
| Jenis Lampu Belakang | WLED |
| Jenis Antara Muka | CPU/RGB/SPI |
| Pins Antara Muka | 41 Pins |
| Sentuh Panel | Without |
| Temp Oper. | -20 ~ 70 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus White Brand MI0220AAT-3.
White Brand MI0220AAT-3 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet White Brand MI0220AAT-3 pdf atau spesifikasi terperinci White Brand MI0220AAT-3 atau LCD White Brand lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar White Brand MI0220AAT-3 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0220AAT-3 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet White Brand MI0220AAT-3 pdf atau spesifikasi terperinci White Brand MI0220AAT-3 atau LCD White Brand lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar White Brand MI0220AAT-3 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "MI0220AAT-3"
- White Brand MI0220AAT-3
- Lembaran MI0220AAT-3
- Imej MI0220AAT-3
- Harga MI0220AAT-3
- Pengedar MI0220AAT-3
