N101LGE-L31

| panel Model | N101LGE-L31 |
|---|---|
| panel Jenama | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga N101LGE-L31 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 222.72×125.28 mm |
| Garis Besar | 245×146.5×3.6 mm |
| Gaya Bentuk | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31.
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 pdf atau spesifikasi terperinci CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 atau LCD CHIMEI INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 pdf atau spesifikasi terperinci CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 atau LCD CHIMEI INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "N101LGE-L31"
- CHIMEI INNOLUX N101LGE-L31
- Lembaran N101LGE-L31
- Imej N101LGE-L31
- Harga N101LGE-L31
- Pengedar N101LGE-L31

