N133HSE-EA1

| panel Model | N133HSE-EA1 |
|---|---|
| panel Jenama | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga N133HSE-EA1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 293.76×165.24 mm |
| Garis Besar | 305.35×192.82×3.07 mm |
| Gaya Bentuk | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 700:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Masa tindak balas | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 9S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1.
CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 pdf atau spesifikasi terperinci CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 atau LCD CHIMEI INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 pdf atau spesifikasi terperinci CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 atau LCD CHIMEI INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "N133HSE-EA1"
- CHIMEI INNOLUX N133HSE-EA1
- Lembaran N133HSE-EA1
- Imej N133HSE-EA1
- Harga N133HSE-EA1
- Pengedar N133HSE-EA1
