S400DJ1-KS5 Rev.C1

| panel Model | S400DJ1-KS5 Rev.C1 |
|---|---|
| panel Jenama | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 3840×2160 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga S400DJ1-KS5 Rev.C1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Format Piksel | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif | 878.112(H)×485.352(V) mm |
| Garis Besar Dim. | 893.1(H)×504.3(V) ×25.59(D) mm |
| Kawasan Bezel | 881.112(H)×488.352(V) mm |
| Rawatan | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Luminance | 500 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 4800:1 (Typ.) (TM) |
| Lihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Warna Sokongan | 1.07B 88% (CIE1931) |
| Sumber cahaya | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Berat badan | 7.70±0.39Kgs |
| Kadar bingkai | 120Hz (60Hz Input) |
| Sentuh Panel | Without |
| Jenis Antara Muka | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Bekalan Kuasa | 12.0V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1.
INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "S400DJ1-KS5 Rev.C1"
- INNOLUX S400DJ1-KS5 Rev.C1
- Lembaran S400DJ1-KS5 Rev.C1
- Imej S400DJ1-KS5 Rev.C1
- Harga S400DJ1-KS5 Rev.C1
- Pengedar S400DJ1-KS5 Rev.C1

