SR16H05-R

| panel Model | SR16H05-R |
|---|---|
| panel Jenama | KOE |
| Descrition | STN-LCD ,6.5 inch, 640×240 |
| panel Jenis | STN-LCD |
| Harga SR16H05-R | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 640×240 (HVGA) |
| Pengaturan | Rectangle |
| Kawasan Aktif (mm) | 153.585 × 57.585 (H×V) |
| Garis Besar (mm) | 176.9 × 75.2 × 7.8 (H×V×D) |
| Luminance | - |
| Nisbah Kontras | 10 : 1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | - |
| Maklum balas | 250/350 (Typ.)((Tr/Td) ms |
| Good View at | 6 o'clock |
| Mod Kerja | STN, Black/White (Positive), Reflective |
| Kedalaman Warna | Monochrome |
| Lampu latar | No B/L |
| Massa | - |
| Kadar Refresh | 75Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | Parallel Data (1ch, 4-bit) , Connector , 14 pins |
| Bekalan Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 40 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus KOE SR16H05-R.
KOE SR16H05-R adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet KOE SR16H05-R pdf atau spesifikasi terperinci KOE SR16H05-R atau LCD KOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar KOE SR16H05-R di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
KOE SR16H05-R adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet KOE SR16H05-R pdf atau spesifikasi terperinci KOE SR16H05-R atau LCD KOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar KOE SR16H05-R di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "SR16H05-R"
- KOE SR16H05-R
- Lembaran SR16H05-R
- Imej SR16H05-R
- Harga SR16H05-R
- Pengedar SR16H05-R

