TCG043WQLBNN-GN01

| panel Model | TCG043WQLBNN-GN01 |
|---|---|
| panel Jenama | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TCG043WQLBNN-GN01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 95.04×53.856 mm |
| Garis Besar | 105.5×67.2×6.2 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Nisbah Kontras | 350:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Kyocera TCG043WQLBNN-GN01.
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TCG043WQLBNN-GN01"
- Kyocera TCG043WQLBNN-GN01
- Lembaran TCG043WQLBNN-GN01
- Imej TCG043WQLBNN-GN01
- Harga TCG043WQLBNN-GN01
- Pengedar TCG043WQLBNN-GN01

