TCG057VGLAAANN-GN20

| panel Model | TCG057VGLAAANN-GN20 |
|---|---|
| panel Jenama | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TCG057VGLAAANN-GN20 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 115.2×86.4 mm |
| Garis Besar | 127.2×100.4×6 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Masa tindak balas | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20.
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TCG057VGLAAANN-GN20"
- Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20
- Lembaran TCG057VGLAAANN-GN20
- Imej TCG057VGLAAANN-GN20
- Harga TCG057VGLAAANN-GN20
- Pengedar TCG057VGLAAANN-GN20

