TCG084VGLAAANN-AN00

| panel Model | TCG084VGLAAANN-AN00 |
|---|---|
| panel Jenama | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TCG084VGLAAANN-AN00 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 170.88×128.16 mm |
| Garis Besar | 199.5×147.4 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TCG084VGLAAANN-AN00"
- Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00
- Lembaran TCG084VGLAAANN-AN00
- Imej TCG084VGLAAANN-AN00
- Harga TCG084VGLAAANN-AN00
- Pengedar TCG084VGLAAANN-AN00

