TCG121SVLQXPNN-ANX12

| panel Model | TCG121SVLQXPNN-ANX12 |
|---|---|
| panel Jenama | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TCG121SVLQXPNN-ANX12 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 246×184.5 mm |
| Garis Besar | 278.3×207.5×10 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12.
Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TCG121SVLQXPNN-ANX12"
- Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12
- Lembaran TCG121SVLQXPNN-ANX12
- Imej TCG121SVLQXPNN-ANX12
- Harga TCG121SVLQXPNN-ANX12
- Pengedar TCG121SVLQXPNN-ANX12

