TFT1P3320-W-E
| panel Model | TFT1P3320-W-E |
|---|---|
| panel Jenama | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 220×176 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TFT1P3320-W-E | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 38.28×30.62 mm |
| Garis Besar | 46.4×42.8 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 1S4P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | CPU , 38 pins |
| Voltan Input | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TRULY TFT1P3320-W-E.
TRULY TFT1P3320-W-E adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TRULY TFT1P3320-W-E pdf atau spesifikasi terperinci TRULY TFT1P3320-W-E atau LCD TRULY lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TRULY TFT1P3320-W-E di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TRULY TFT1P3320-W-E adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TRULY TFT1P3320-W-E pdf atau spesifikasi terperinci TRULY TFT1P3320-W-E atau LCD TRULY lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TRULY TFT1P3320-W-E di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TFT1P3320-W-E"
- TRULY TFT1P3320-W-E
- Lembaran TFT1P3320-W-E
- Imej TFT1P3320-W-E
- Harga TFT1P3320-W-E
- Pengedar TFT1P3320-W-E

