gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WUM-NH0

TV101WUM-NH0 Maklumat asas
| panel Model | TV101WUM-NH0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WUM-NH0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | -10 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
TV101WUM-NH0 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 225 PPI |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Berat badan | 130g (Max.) |
| Kawasan Aktif | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 143×227.93 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 2.2 (Typ.) mm |
| Lubang & Kurungan | Without |
| Landskap atau Potret | Portrait type |
| Sentuh Panel | Without |
TV101WUM-NH0 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 400 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 70% NTSC (CIE1931) |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Variasi Putih | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
TV101WUM-NH0 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | No |
| Pemandu IC | COG Built-in NT51021 |
TV101WUM-NH0 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah lampu | 8S4P |
| Bentuk lampu | 4 strings |
| Voltan Lampu | 24.0V (Typ.) |
| Semasa Lamp | 20mA (Typ.) |
| Penggunaan Kuasa Lampu | 1.92/2.1W (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Included in panel signal interface |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
TV101WUM-NH0 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | MIPI |
|---|---|
| Kelas isyarat | MIPI (4 data lanes) |
| Voltan Input untuk Panel | 3.3/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
| Input semasa untuk Panel | 10/180mA (Typ.)(IDD/IBAT) |
| Penggunaan Kuasa Panel | 0.5W (Max.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | I-PEX - 20613-039E-01, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
