gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WUM-NH1

TV101WUM-NH1 Maklumat asas
| panel Model | TV101WUM-NH1 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WUM-NH1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | - |
| Temp Oper. | -10 ~ 60 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 70 °C |
| Penilaian Getaran | - |
TV101WUM-NH1 Ciri-ciri mekanikal
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | -10 ~ 60 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 70 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Portrait type |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 130g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
TV101WUM-NH1 Ciri-ciri optik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | -10 ~ 60 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 70 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Portrait type |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 130g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 450 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Optik | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
TV101WUM-NH1 Sistem lampu belakang
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | -10 ~ 60 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 70 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Portrait type |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 130g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 450 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Optik | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah | 8S4P |
| Seumur hidup | - |
| Penggantian | - |
| Bentuk lampu | 4 strings |
| Jawatan | - |
| Input Voltan | 22.4V (Typ.) |
| Input semasa | 23mA (Typ.) |
| Pemandu Lampu | No |
TV101WUM-NH1 Antara Muka isyarat
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | -10 ~ 60 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 70 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Portrait type |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 130g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 450 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Optik | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah | Configuration |
| Seumur hidup | - |
| Penggantian | - |
| Bentuk lampu | 4 strings |
| Jawatan | - |
| Input Voltan | 3.15/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
| Input semasa | 10/180mA (Typ.)(IDD/IBAT) |
| Pemandu Lampu | No |
| Voltan Logik | - |
| Pin Pitch | Pins |
