gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WUM-NL1

TV101WUM-NL1 Maklumat asas
| panel Model | TV101WUM-NL1 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WUM-NL1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | - |
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus |
TV101WUM-NL1 Ciri-ciri mekanikal
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 105g (Typ.) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Penekanan | Without |
TV101WUM-NL1 Ciri-ciri optik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 105g (Typ.) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 400 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.295; Wy:0.315 |
TV101WUM-NL1 Ciri Elektronik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 105g (Typ.) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 400 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
TV101WUM-NL1 Antara Muka isyarat
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 105g (Typ.) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 400 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Input semasa | 136/166mA (Typ./Max.) |
| Input Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Penggunaan | 0.55W (Max.) |
| Jawatan | - |
| Antara muka | MIPI (4 data lanes) |
| Jumlah | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pin | 45 pins |
| Penyerahhakkan Pin |
TV101WUM-NL1 Sistem lampu belakang
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1128×0.1128 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Garis Garis Besar | 1.85 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 105g (Typ.) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 400 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Input semasa | 20mA (Typ.) |
| Input Voltan | 22.4/24.0V (Min./Max.) |
| Penggunaan | 1.79/1.92W (Typ./Max.) |
| Jawatan | - |
| Antara muka | MIPI (4 data lanes) |
| Jumlah | 8S4P |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pin | 45 pins |
| Penyerahhakkan Pin | |
| Bentuk | 4 strings |
| Kehidupan (Jam) | 15K(Min.) |
| Penggantian | - |
| Pemandu WLED | No |
