gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WUQ-HN0

TV101WUQ-HN0 Maklumat asas
| panel Model | TV101WUQ-HN0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WUQ-HN0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | -10 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 70 °C |
| Kenyataan | 10 chips |
TV101WUQ-HN0 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 225 PPI |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Kawasan Aktif | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 140.26×225.346 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 0.5 (Typ.) mm |
| Landskap atau Potret | Portrait type |
| Sentuh Panel | Without |
TV101WUQ-HN0 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 70% NTSC (CIE1931) |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
TV101WUQ-HN0 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | No |
TV101WUQ-HN0 Sistem lampu belakang
| Jenis Lampu | No B/L |
|---|---|
| Jenis Antara Muka | Included in panel signal interface |
