gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WXM-NL3

TV101WXM-NL3 Maklumat asas
| panel Model | TV101WXM-NL3 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-NL3 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | - |
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ 80 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus |
TV101WXM-NL3 Ciri-ciri mekanikal
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ 80 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | 136.36×217.88 mm |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142×228.5 mm |
| Garis Garis Besar | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 150g (Typ.) |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Penekanan | Without |
TV101WXM-NL3 Ciri-ciri optik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ 80 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | 136.36×217.88 mm |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142×228.5 mm |
| Garis Garis Besar | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 150g (Typ.) |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 350 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.304; Wy:0.320 |
TV101WXM-NL3 Ciri Elektronik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ 80 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | 136.36×217.88 mm |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142×228.5 mm |
| Garis Garis Besar | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 150g (Typ.) |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 350 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Penggunaan Kuasa Panel | 2.06W (Max.) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Detil D-IC | COG Built-in NT35521S |
TV101WXM-NL3 Antara Muka isyarat
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ 80 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | 136.36×217.88 mm |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142×228.5 mm |
| Garis Garis Besar | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 150g (Typ.) |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 350 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Penggunaan Kuasa Panel | 2.06W (Max.) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Detil D-IC | COG Built-in NT35521S |
| Input semasa | - |
| Input Voltan | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
| Penggunaan | 200/300mW (Typ./Max.) |
| Jawatan | - |
| Antara muka | MIPI (4 data lanes) |
| Jumlah | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pin | 39 pins |
| Penyerahhakkan Pin |
TV101WXM-NL3 Sistem lampu belakang
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ 80 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1692×0.1692 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 135.36×216.576 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | 136.36×217.88 mm |
| Dimensi Rangka (W × H) | 142×228.5 mm |
| Garis Garis Besar | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 10:16 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Gaya Bentuk | - |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 150g (Typ.) |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Penekanan | Without |
| Kecerahan | 350 cd/m² (Typ.) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Penggunaan Kuasa Panel | 2.06W (Max.) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Detil D-IC | COG Built-in NT35521S |
| Input semasa | 21mA (Typ.) |
| Input Voltan | 20.3V (Typ.) |
| Penggunaan | 1.76.1.88W (Min./Typ.) |
| Jawatan | - |
| Antara muka | MIPI (4 data lanes) |
| Jumlah | 7S4P |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pin | 39 pins |
| Penyerahhakkan Pin | |
| Bentuk | 4 strings |
| Kehidupan (Jam) | - |
| Penggantian | - |
| Pemandu WLED | No |
