gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV108FHM-AD0

TV108FHM-AD0 Maklumat asas
| panel Model | TV108FHM-AD0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.8 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV108FHM-AD0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nama lain | - |
| Suhu OP | 0 ~ 40 °C |
| Suhu ST | -20 ~ 60 °C |
| Tahap Getaran | - |
TV108FHM-AD0 Ciri-ciri optik
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | 0 ~ 40 °C |
| Suhu ST | -20 ~ 60 °C |
| Tahap Getaran | - |
| Luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
TV108FHM-AD0 Ciri-ciri mekanikal
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | 0 ~ 40 °C |
| Suhu ST | -20 ~ 60 °C |
| Tahap Getaran | - |
| Luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Bilangan Piksel | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0415×0.1245 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1245×0.1245 mm |
| Melihat Aktif | 239.04(W)×134.46(H) mm |
| Keseluruhan Dim. | 275.14(W)×171.86(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kedalaman Keseluruhan | 3.45/4.7 (Typ./Max.) mm |
| Borang Bentuk | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah Aspek (W: H) | 16:9 |
| Gaya Bentuk | - |
| Pengawal TP | Without touch controller |
| Antara muka TP | - |
| Touch Points | 10 points |
| Teknologi TP | PCAP |
| Massa | 255g (Max.) |
| Surface | Hard coating (7H) |
| Penutup panel | With Cover Lens |
TV108FHM-AD0 Antara Muka isyarat
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | 0 ~ 40 °C |
| Suhu ST | -20 ~ 60 °C |
| Tahap Getaran | - |
| Luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Bilangan Piksel | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0415×0.1245 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1245×0.1245 mm |
| Melihat Aktif | 239.04(W)×134.46(H) mm |
| Keseluruhan Dim. | 275.14(W)×171.86(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kedalaman Keseluruhan | 3.45/4.7 (Typ./Max.) mm |
| Borang Bentuk | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah Aspek (W: H) | 16:9 |
| Gaya Bentuk | - |
| Pengawal TP | Without touch controller |
| Antara muka TP | - |
| Touch Points | 10 points |
| Teknologi TP | PCAP |
| Massa | 255g (Max.) |
| Surface | Hard coating (7H) |
| Penutup panel | With Cover Lens |
| Input semasa | 300/750mA (Typ./Max.) |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Penggunaan | 1.15W (Max.) |
| Antara muka isyarat | eDP (2 Lanes) |
| Jawatan | - |
| Pitch | Pins |
| Jumlah | Pin Assignment |
TV108FHM-AD0 Sistem lampu belakang
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | 0 ~ 40 °C |
| Suhu ST | -20 ~ 60 °C |
| Tahap Getaran | - |
| Luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Bilangan Piksel | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0415×0.1245 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1245×0.1245 mm |
| Melihat Aktif | 239.04(W)×134.46(H) mm |
| Keseluruhan Dim. | 275.14(W)×171.86(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kedalaman Keseluruhan | 3.45/4.7 (Typ./Max.) mm |
| Borang Bentuk | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah Aspek (W: H) | 16:9 |
| Gaya Bentuk | - |
| Pengawal TP | Without touch controller |
| Antara muka TP | - |
| Touch Points | 10 points |
| Teknologi TP | PCAP |
| Massa | 255g (Max.) |
| Surface | Hard coating (7H) |
| Penutup panel | With Cover Lens |
| Input semasa | 19mA (Typ.) |
| Voltan Input | 21.0V (Max.) |
| Penggunaan | 2.45W (Max.) |
| Antara muka isyarat | eDP (2 Lanes) |
| Jawatan | - |
| Pitch | Pins |
| Jumlah | 7S6P |
| Jenis Lampu | WLED |
| Pertukaran | - |
| Bentuk lampu | 6 strings |
| Kehidupan Lampu | 15K(Min.) (Hours) |
