AA084XE11-CB1

| panel Model | AA084XE11-CB1 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA084XE11-CB1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 170.496×127.872 mm |
| Garis Besar | 199.5×149 mm |
| Surface | Antireflection |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 40% |
| Masa tindak balas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA084XE11-CB1.
Mitsubishi AA084XE11-CB1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA084XE11-CB1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA084XE11-CB1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA084XE11-CB1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084XE11-CB1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA084XE11-CB1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA084XE11-CB1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA084XE11-CB1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA084XE11-CB1"
- Mitsubishi AA084XE11-CB1
- Lembaran AA084XE11-CB1
- Imej AA084XE11-CB1
- Harga AA084XE11-CB1
- Pengedar AA084XE11-CB1

