AA084XL03

| panel Model | AA084XL03 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA084XL03 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 170.496×127.872 mm |
| Garis Besar | 199.5×149×12 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 600:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Masa tindak balas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA084XL03.
Mitsubishi AA084XL03 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA084XL03 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA084XL03 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA084XL03 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084XL03 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA084XL03 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA084XL03 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA084XL03 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA084XL03"
- Mitsubishi AA084XL03
- Lembaran AA084XL03
- Imej AA084XL03
- Harga AA084XL03
- Pengedar AA084XL03

