AM-640480G2TNQW-T08H

| panel Model | AM-640480G2TNQW-T08H |
|---|---|
| panel Jenama | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AM-640480G2TNQW-T08H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 640(RGB)×480 , VGA |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Paparan | 115.2(W)×86.4(H) mm |
| Pembukaan Bezel | 118.0(W)×89.2(H) mm |
| Saiz Garis Besar | 127(W)×98.43(H) ×10.2(D) mm |
| Surface | - |
| Kecerahan | 200 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | 12 o'clock |
| Masa tindak balas | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Warna paparan | 262K 50% (CIE1931) |
| Jenis Lampu | WLED , 20K hours , With LED Driver |
| Kekerapan | 60Hz |
| Skrin sentuh | 4-wire Resistive Touch |
| Berat Panel | - |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins , Connector |
| Voltan Input | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H.
AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AM-640480G2TNQW-T08H"
- AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H
- Lembaran AM-640480G2TNQW-T08H
- Imej AM-640480G2TNQW-T08H
- Harga AM-640480G2TNQW-T08H
- Pengedar AM-640480G2TNQW-T08H
