AM-640480G2TNQW-TU0H

| panel Model | AM-640480G2TNQW-TU0H |
|---|---|
| panel Jenama | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AM-640480G2TNQW-TU0H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 116.16×87.12 mm |
| Garis Besar | 140×109.5×22.3 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 65K |
| Masa tindak balas | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | UART , 8 pins |
| Voltan Input | 4.6/26V (Min./Max.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H.
AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AM-640480G2TNQW-TU0H"
- AMPIRE AM-640480G2TNQW-TU0H
- Lembaran AM-640480G2TNQW-TU0H
- Imej AM-640480G2TNQW-TU0H
- Harga AM-640480G2TNQW-TU0H
- Pengedar AM-640480G2TNQW-TU0H

