AM-640480G5TNQW-T00H

| panel Model | AM-640480G5TNQW-T00H |
|---|---|
| panel Jenama | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AM-640480G5TNQW-T00H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 115.2×86.4 mm |
| Garis Besar | 127×98.43×9.36 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | TTL (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H.
AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AM-640480G5TNQW-T00H"
- AMPIRE AM-640480G5TNQW-T00H
- Lembaran AM-640480G5TNQW-T00H
- Imej AM-640480G5TNQW-T00H
- Harga AM-640480G5TNQW-T00H
- Pengedar AM-640480G5TNQW-T00H

