CLAA089WA02 XG

| panel Model | CLAA089WA02 XG |
|---|---|
| panel Jenama | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 800×1280 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga CLAA089WA02 XG | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 119.28×190.848 mm |
| Garis Besar | 125.48×202.9×4.4 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 6S4P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Voltan Input | 1.8/2.8V (Typ.)(VCCI/VDDI) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus CPT CLAA089WA02 XG.
CPT CLAA089WA02 XG adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CPT CLAA089WA02 XG pdf atau spesifikasi terperinci CPT CLAA089WA02 XG atau LCD CPT lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CPT CLAA089WA02 XG di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089WA02 XG adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CPT CLAA089WA02 XG pdf atau spesifikasi terperinci CPT CLAA089WA02 XG atau LCD CPT lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CPT CLAA089WA02 XG di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "CLAA089WA02 XG"
- CPT CLAA089WA02 XG
- Lembaran CLAA089WA02 XG
- Imej CLAA089WA02 XG
- Harga CLAA089WA02 XG
- Pengedar CLAA089WA02 XG

