FG050722DUSWMG07

| panel Model | FG050722DUSWMG07 |
|---|---|
| panel Jenama | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga FG050722DUSWMG07 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 115.2×86.4 mm |
| Garis Besar | 127×98.43×99.6 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 300:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) , CIE1931 51% |
| Masa tindak balas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Data Image FG050722DUSWMG07.
Data Image FG050722DUSWMG07 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Data Image FG050722DUSWMG07 pdf atau spesifikasi terperinci Data Image FG050722DUSWMG07 atau LCD Data Image lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Data Image FG050722DUSWMG07 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DUSWMG07 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Data Image FG050722DUSWMG07 pdf atau spesifikasi terperinci Data Image FG050722DUSWMG07 atau LCD Data Image lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Data Image FG050722DUSWMG07 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "FG050722DUSWMG07"
- Data Image FG050722DUSWMG07
- Lembaran FG050722DUSWMG07
- Imej FG050722DUSWMG07
- Harga FG050722DUSWMG07
- Pengedar FG050722DUSWMG07

