FG0700G3DSSWBGL4

| panel Model | FG0700G3DSSWBGL4 |
|---|---|
| panel Jenama | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga FG0700G3DSSWBGL4 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 152.4×91.44 mm |
| Garis Besar | 165×106.4 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 600:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 3S10P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Data Image FG0700G3DSSWBGL4.
Data Image FG0700G3DSSWBGL4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Data Image FG0700G3DSSWBGL4 pdf atau spesifikasi terperinci Data Image FG0700G3DSSWBGL4 atau LCD Data Image lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Data Image FG0700G3DSSWBGL4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0700G3DSSWBGL4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Data Image FG0700G3DSSWBGL4 pdf atau spesifikasi terperinci Data Image FG0700G3DSSWBGL4 atau LCD Data Image lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Data Image FG0700G3DSSWBGL4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "FG0700G3DSSWBGL4"
- Data Image FG0700G3DSSWBGL4
- Lembaran FG0700G3DSSWBGL4
- Imej FG0700G3DSSWBGL4
- Harga FG0700G3DSSWBGL4
- Pengedar FG0700G3DSSWBGL4
