FG0700K6DSSWAGT1

| panel Model | FG0700K6DSSWAGT1 |
|---|---|
| panel Jenama | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga FG0700K6DSSWAGT1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 152.4×91.44 mm |
| Garis Besar | 165×104.44×11.06 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 3S8P WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Data Image FG0700K6DSSWAGT1.
Data Image FG0700K6DSSWAGT1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Data Image FG0700K6DSSWAGT1 pdf atau spesifikasi terperinci Data Image FG0700K6DSSWAGT1 atau LCD Data Image lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Data Image FG0700K6DSSWAGT1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0700K6DSSWAGT1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Data Image FG0700K6DSSWAGT1 pdf atau spesifikasi terperinci Data Image FG0700K6DSSWAGT1 atau LCD Data Image lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Data Image FG0700K6DSSWAGT1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "FG0700K6DSSWAGT1"
- Data Image FG0700K6DSSWAGT1
- Lembaran FG0700K6DSSWAGT1
- Imej FG0700K6DSSWAGT1
- Harga FG0700K6DSSWAGT1
- Pengedar FG0700K6DSSWAGT1

