gambaran Keseluruhan
spesifikasi
FG0700K6DSSWAGT1

FG0700K6DSSWAGT1 Maklumat asas
| panel Model | FG0700K6DSSWAGT1 |
|---|---|
| panel Jenama | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga FG0700K6DSSWAGT1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | -10 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
FG0700K6DSSWAGT1 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 133 PPI |
| Nisbah aspek | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Berat badan | TBD |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kawasan Aktif | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 155.3×94.3 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 165×104.44 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 6.66/11.06 (Typ./Max.) mm |
| Lubang & Kurungan | Without |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Embeded (4-wire Resistive) |
FG0700K6DSSWAGT1 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 250 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 6 o'clock |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Variasi Putih | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
FG0700K6DSSWAGT1 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | No |
FG0700K6DSSWAGT1 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah lampu | 3S8P |
| Bentuk lampu | Array |
| Waktu Hidup Lampu | 20K(Typ.) (Hours) |
| Jenis Antara Muka | Included in panel signal interface |
| Lembaga Pemandu Lampu | 650/850mA (Typ./Max.) |
FG0700K6DSSWAGT1 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | LVDS |
|---|---|
| Kelas isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Voltan Input untuk Panel | 3.3V (Typ.) |
| Input semasa untuk Panel | 150/200mA (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | HRS - DF14A-20P-1.25H, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
