LC150X02-A4

| panel Model | LC150X02-A4 |
|---|---|
| panel Jenama | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC150X02-A4 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 304.128×228.096 mm |
| Garis Besar | 332.8×262.8×18.7 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Masa tindak balas | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG.Philips LCD LC150X02-A4.
LG.Philips LCD LC150X02-A4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG.Philips LCD LC150X02-A4 pdf atau spesifikasi terperinci LG.Philips LCD LC150X02-A4 atau LCD LG.Philips LCD lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG.Philips LCD LC150X02-A4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC150X02-A4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG.Philips LCD LC150X02-A4 pdf atau spesifikasi terperinci LG.Philips LCD LC150X02-A4 atau LCD LG.Philips LCD lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG.Philips LCD LC150X02-A4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC150X02-A4"
- LG.Philips LCD LC150X02-A4
- Lembaran LC150X02-A4
- Imej LC150X02-A4
- Harga LC150X02-A4
- Pengedar LC150X02-A4

