LC133LF5L01

| panel Model | LC133LF5L01 |
|---|---|
| panel Jenama | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | IGZO TFT-LCD |
| Harga LC133LF5L01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Paparan | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Saiz Garis Besar | 301.96(W)×187.8(H) ×1.05(D) mm |
| Surface | Antiglare (Haze 24%) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kedalaman Kaca | 0.40+0.40 mm |
| Transmissivity | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Warna paparan | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Jenis Lampu | No B/L |
| Kekerapan | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Gaya Bentuk | - |
| Antara muka isyarat | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus PANDA LC133LF5L01.
PANDA LC133LF5L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PANDA LC133LF5L01 pdf atau spesifikasi terperinci PANDA LC133LF5L01 atau LCD PANDA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PANDA LC133LF5L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF5L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PANDA LC133LF5L01 pdf atau spesifikasi terperinci PANDA LC133LF5L01 atau LCD PANDA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PANDA LC133LF5L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC133LF5L01"
- PANDA LC133LF5L01
- Lembaran LC133LF5L01
- Imej LC133LF5L01
- Harga LC133LF5L01
- Pengedar LC133LF5L01

