LC320DXN-SFR1

| panel Model | LC320DXN-SFR1 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC320DXN-SFR1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 697.685×392.256 mm |
| Garis Besar | 725.2×424.4 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 1200:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 68% |
| Masa tindak balas | 6 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LC320DXN-SFR1.
LG Display LC320DXN-SFR1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXN-SFR1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXN-SFR1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXN-SFR1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXN-SFR1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXN-SFR1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXN-SFR1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXN-SFR1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC320DXN-SFR1"
- LG Display LC320DXN-SFR1
- Lembaran LC320DXN-SFR1
- Imej LC320DXN-SFR1
- Harga LC320DXN-SFR1
- Pengedar LC320DXN-SFR1
