LC320DXY-SKA8

| panel Model | LC320DXY-SKA8 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC320DXY-SKA8 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Paparan | 697.685(W)×392.256(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Saiz Garis Besar | 715(W)×411(H) ×1.3(D) mm |
| Surface | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Masa tindak balas | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kedalaman Kaca | - |
| Transmissivity | 6.32% (Typ.)(with Polarizer) |
| Warna paparan | 16.7M |
| Jenis Lampu | No B/L |
| Kekerapan | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Berat Panel | 0.86/0.91Kgs (Typ./Max.) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Voltan Input | 12.0V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LC320DXY-SKA8.
LG Display LC320DXY-SKA8 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXY-SKA8 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXY-SKA8 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXY-SKA8 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SKA8 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXY-SKA8 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXY-SKA8 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXY-SKA8 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC320DXY-SKA8"
- LG Display LC320DXY-SKA8
- Lembaran LC320DXY-SKA8
- Imej LC320DXY-SKA8
- Harga LC320DXY-SKA8
- Pengedar LC320DXY-SKA8
