LC320DXY-SKA9

| panel Model | LC320DXY-SKA9 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC320DXY-SKA9 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Garis Besar (mm) | 715 × 411 × 1.3 (H×V×D) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Rawatan | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Maklum balas | 7 (Typ.)(G to G) ms |
| Good View at | Symmetry |
| Mod Kerja | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ketebalan Kaca | - |
| Transmissivity | 6.19% (Typ.)(with Polarizer) |
| Kedalaman Warna | 16.7M |
| Lampu latar | No B/L |
| Massa | 0.86/0.91Kgs (Typ./Max.) |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Bekalan Voltan | 12.0V (Typ.) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LC320DXY-SKA9.
LG Display LC320DXY-SKA9 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXY-SKA9 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXY-SKA9 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXY-SKA9 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SKA9 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXY-SKA9 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXY-SKA9 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXY-SKA9 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC320DXY-SKA9"
- LG Display LC320DXY-SKA9
- Lembaran LC320DXY-SKA9
- Imej LC320DXY-SKA9
- Harga LC320DXY-SKA9
- Pengedar LC320DXY-SKA9

