LQ10D365

| panel Model | LQ10D365 |
|---|---|
| panel Jenama | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LQ10D365 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 211.2×158.4 mm |
| Garis Besar | 246.5×179.4 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | |
| Jenis Lampu | Without Driver |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus SHARP LQ10D365.
SHARP LQ10D365 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SHARP LQ10D365 pdf atau spesifikasi terperinci SHARP LQ10D365 atau LCD SHARP lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SHARP LQ10D365 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ10D365 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SHARP LQ10D365 pdf atau spesifikasi terperinci SHARP LQ10D365 atau LCD SHARP lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SHARP LQ10D365 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LQ10D365"
- SHARP LQ10D365
- Lembaran LQ10D365
- Imej LQ10D365
- Harga LQ10D365
- Pengedar LQ10D365

