LQ10D36A

| panel Model | LQ10D36A |
|---|---|
| panel Jenama | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LQ10D36A | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 211.2×158.4 mm |
| Garis Besar | 246.5×179.4×11 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Voltan Input | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus SHARP LQ10D36A.
SHARP LQ10D36A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SHARP LQ10D36A pdf atau spesifikasi terperinci SHARP LQ10D36A atau LCD SHARP lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SHARP LQ10D36A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ10D36A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SHARP LQ10D36A pdf atau spesifikasi terperinci SHARP LQ10D36A atau LCD SHARP lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SHARP LQ10D36A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LQ10D36A"
- SHARP LQ10D36A
- Lembaran LQ10D36A
- Imej LQ10D36A
- Harga LQ10D36A
- Pengedar LQ10D36A
