gambaran Keseluruhan
spesifikasi
LQ10D36A

LQ10D36A Maklumat asas
| panel Model | LQ10D36A |
|---|---|
| panel Jenama | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LQ10D36A | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | -10 ~ 65 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
LQ10D36A Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 76 PPI |
| Nisbah aspek | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Berat badan | 520g (Max.) |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kawasan Aktif | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 214.6×162.4 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 246.5×179.4 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 11.0 (Max.) mm |
| Lubang & Kurungan | Face mounting holes (2-Φ3.4, 2-R1.7×4.4) on left, right bezel |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
LQ10D36A Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 200 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 6 o'clock |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variasi Putih | 1.45 (Max.)(5 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
LQ10D36A Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | Yes (U/D, L/R) |
LQ10D36A Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Jenis Lampu | CCFL |
| Jumlah lampu | 1 pcs |
| Bentuk lampu | Straight |
| Waktu Hidup Lampu | 50K(Typ.) (Hours) |
| Boleh diganti lampu | Replaceable |
| Voltan Lampu | 500V (Typ.) |
| Semasa Lamp | 2.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Frekuensi Operasi Lampu | 20/35/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Voltan Permulaan Lampu | 950/1400/1500V (Max.)(Ta=+25/0/-10.0℃) |
| Penggunaan Kuasa Lampu | 3.0W (Typ.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
LQ10D36A Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | TTL |
|---|---|
| Kelas isyarat | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Voltan Input untuk Panel | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
| Input semasa untuk Panel | 210/140mA (Typ.)(ICC) |
| Voltan untuk Isyarat Paparan | VIL≤0.8V; 2.1V≤VIH |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | HRS - DF9MA-31P-1V(32), Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
