S101IWS17NG

| panel Model | S101IWS17NG |
|---|---|
| panel Jenama | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga S101IWS17NG | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kategori Sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Siri | 10.1寸1024*600 |
| Kata kunci Desc. | 10.1 inch, 1024*600, 350nits, 50pins, TTL interface, TFT LCD Display |
| Kelas Produk | Graphic LCD Display |
| Tag Produk | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD |
| Komposisi Panel | LCM |
| Resolusi | 1024×600 |
| Nisbah aspek | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Kawasan Aktif | 222.72 (W) × 125.28 (H) mm (A.A) |
| Dimensi Rangka | 235 (W) × 143 (H) mm |
| Maks. Kedalaman | 5.22 mm |
| Keluarga LC | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Kecerahan | 350 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Melihat Sudut | 60/60/50/60 (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 12 o'clock |
| Jumlah Warna | 262K/16.2M |
| Jenis Lampu Belakang | WLED |
| Jenis Antara Muka | TTL |
| Pins Antara Muka | 50 Pins |
| Sentuh Panel | Touch Optional |
| Temp Oper. | -20 ~ 70 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus CDTECH S101IWS17NG.
CDTECH S101IWS17NG adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CDTECH S101IWS17NG pdf atau spesifikasi terperinci CDTECH S101IWS17NG atau LCD CDTECH lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CDTECH S101IWS17NG di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101IWS17NG adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CDTECH S101IWS17NG pdf atau spesifikasi terperinci CDTECH S101IWS17NG atau LCD CDTECH lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CDTECH S101IWS17NG di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "S101IWS17NG"
- CDTECH S101IWS17NG
- Lembaran S101IWS17NG
- Imej S101IWS17NG
- Harga S101IWS17NG
- Pengedar S101IWS17NG
