TV126WTM-NU0

| panel Model | TV126WTM-NU0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.6 inch, 2160×1440 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV126WTM-NU0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Format Piksel | 2160(RGB)×1440 |
| Kawasan Aktif | 265.68(H)×177.12(V) mm |
| Kawasan Bezel | - |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| Lihat Arah | Symmetry |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Warna Sokongan | 16.7M 73% (CIE1931) |
| Berat badan | 163g (Max.) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Garis Besar Dim. | 271.28(H)×188.52(V) ×3.9(D) mm |
| Rawatan | Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Sumber cahaya | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Sentuh Panel | Without |
| Jenis Antara Muka | 40 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Bekalan Kuasa | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV126WTM-NU0.
BOE TV126WTM-NU0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV126WTM-NU0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV126WTM-NU0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV126WTM-NU0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV126WTM-NU0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV126WTM-NU0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV126WTM-NU0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV126WTM-NU0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV126WTM-NU0"
- BOE TV126WTM-NU0
- Lembaran TV126WTM-NU0
- Imej TV126WTM-NU0
- Harga TV126WTM-NU0
- Pengedar TV126WTM-NU0

