SP035GT-07
| panel Model | SP035GT-07 |
|---|---|
| panel Jenama | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga SP035GT-07 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 70.08×52.56 mm |
| Garis Besar | 76.9×64 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 350:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | 6S1P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus No Brand SP035GT-07.
No Brand SP035GT-07 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet No Brand SP035GT-07 pdf atau spesifikasi terperinci No Brand SP035GT-07 atau LCD No Brand lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar No Brand SP035GT-07 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
No Brand SP035GT-07 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet No Brand SP035GT-07 pdf atau spesifikasi terperinci No Brand SP035GT-07 atau LCD No Brand lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar No Brand SP035GT-07 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "SP035GT-07"
- No Brand SP035GT-07
- Lembaran SP035GT-07
- Imej SP035GT-07
- Harga SP035GT-07
- Pengedar SP035GT-07

