SP06Q002-TZA

| panel Model | SP06Q002-TZA |
|---|---|
| panel Jenama | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| panel Jenis | FSTN-LCD |
| Harga SP06Q002-TZA | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Kawasan Aktif | 51.2×38.4 mm |
| Garis Besar | 67.1×55.8×5 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Nisbah Kontras | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Warna paparan | Monochrome |
| Masa tindak balas | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80 (Typ.)(CR≥2)(Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 75Hz |
| Jenis Lampu | 1S4P A-LED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus HITACHI SP06Q002-TZA.
HITACHI SP06Q002-TZA adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HITACHI SP06Q002-TZA pdf atau spesifikasi terperinci HITACHI SP06Q002-TZA atau LCD HITACHI lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HITACHI SP06Q002-TZA di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP06Q002-TZA adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HITACHI SP06Q002-TZA pdf atau spesifikasi terperinci HITACHI SP06Q002-TZA atau LCD HITACHI lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HITACHI SP06Q002-TZA di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "SP06Q002-TZA"
- HITACHI SP06Q002-TZA
- Lembaran SP06Q002-TZA
- Imej SP06Q002-TZA
- Harga SP06Q002-TZA
- Pengedar SP06Q002-TZA

