TCG104SVLPAANN-AN20

| panel Model | TCG104SVLPAANN-AN20 |
|---|---|
| panel Jenama | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TCG104SVLPAANN-AN20 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 211.2×158.4 mm |
| Garis Besar | 240.7×180.2 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Masa tindak balas | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20.
Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TCG104SVLPAANN-AN20"
- Kyocera TCG104SVLPAANN-AN20
- Lembaran TCG104SVLPAANN-AN20
- Imej TCG104SVLPAANN-AN20
- Harga TCG104SVLPAANN-AN20
- Pengedar TCG104SVLPAANN-AN20

