TCG104SVLPANN-AN01

| panel Model | TCG104SVLPANN-AN01 |
|---|---|
| panel Jenama | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TCG104SVLPANN-AN01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 211.2×158.4 mm |
| Garis Besar | 240.7×180.2×9 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | TBD |
| Melihat Sudut | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Kyocera TCG104SVLPANN-AN01.
Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera TCG104SVLPANN-AN01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TCG104SVLPANN-AN01"
- Kyocera TCG104SVLPANN-AN01
- Lembaran TCG104SVLPANN-AN01
- Imej TCG104SVLPANN-AN01
- Harga TCG104SVLPANN-AN01
- Pengedar TCG104SVLPANN-AN01

