TM150XG-76N08
| panel Model | TM150XG-76N08 |
|---|---|
| panel Jenama | TORISAN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TM150XG-76N08 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 304.128×228.096 mm |
| Garis Besar | 347.3×261.35 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 8 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (2 ch, 8-bit) , 80 pins |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TORISAN TM150XG-76N08.
TORISAN TM150XG-76N08 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TORISAN TM150XG-76N08 pdf atau spesifikasi terperinci TORISAN TM150XG-76N08 atau LCD TORISAN lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TORISAN TM150XG-76N08 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM150XG-76N08 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TORISAN TM150XG-76N08 pdf atau spesifikasi terperinci TORISAN TM150XG-76N08 atau LCD TORISAN lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TORISAN TM150XG-76N08 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TM150XG-76N08"
- TORISAN TM150XG-76N08
- Lembaran TM150XG-76N08
- Imej TM150XG-76N08
- Harga TM150XG-76N08
- Pengedar TM150XG-76N08

